СЕРГО

Сантехніка, плитка, меблі для ванних кімнат, шпалери, портьєрні тканини, двері, паркет і килими - знижки 30% на всі перераховані товари.

Компанія «Серго» – одна з провідних компаній в сфері комплектації інтер'єрів високоякісними оздоблювальними матеріалами, заснована в 1992 році, яка успішно працює на українському ринку вже багато років.

Компанія «Серго» працює з кращими компаніями-виробниками Німеччини, Італії, Бельгії, Нідерландів, Франції, США, Іспанії, Англії та Швейцарії.

В салонах «Серго» представлено широкий асортимент:

• керамічної плитки, сантехніки та меблів для ванних кімнат від всесвітньо відомих виробників: Antonio Lupi, Atlas Concorde, Bisazza, Burlington, Duscholux, Eurodesign, Eurolegno, Geberit, Marazzi, Petrarcer's, Original Style, Roberto Cavalli, Sant'Agostino, Sicis, THG , Valentino, Versace, Villeroy & Boch;
• шпалер, портьєрних тканин і аксесуарів від кращих світових брендів - ARTE, Calcutta, Designers Guild, Giardini, Eijffinger, Elitis, Jab Anstoetz, Khroma, KT-Exclusive, Loris Zanca, Marburg, Morris & Co, Omexco, Rasch Textil, Sahco Hesslein , Sangiorgio, York, Zuber, Zoffany, які по праву вважаються законодавцями мод, еталонами якості і зразком дизайнерського мистецтва;
• паркету, вхідних та міжкімнатних дверей практично всіх типів і стилів - від «вічної» класики до хай-тека і модерну від італійських і німецьких фабрик - Ruda, KTM, Hakwood, Rimadesio, Longhi, Romagnoli, Bruechert + Kaerner Schoene Tueren.

Компанія «Серго» надає своїм клієнтам товари високої якості за найкращою ціною, а також відмінний сервіс, що включає в себе доставку і послуги власного гарантійного центру. Чудово оснащені шоу-руми і високий професійний рівень продавців-консультантів забезпечать кожному клієнту компанії «Серго» легкий і приємний вибір оздоблювальних матеріалів з урахуванням його переваг і побажань, а також технічних характеристик проекту.

м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, корпус Б (ТЦ "Більшовик", Галерея Бутиков, 4 поверх)

Контактні телефони:

Салон шпалер і гардин "Серго"
+38 (044) 200-15-58
+38 (044) 200-15-59

Салон керамічної плитки та сантехніки "Серго"
+38 (044) 200-15-60
+38 (067) 361-55-77

Салон дверей та паркету "Серго"
+38 (044) 200-15-64
+38 (063) 237-58-18

http://www.sergo.com.ua