Izum Design

Дизайн проект, авторський нагляд, ремонт, ремонт під ключ - знижка 8% на послуги студії Izum Design.

Студія дизайну Izum Design - це команда професіоналів та творчих людей в області дизайну, декору та архітектури, яка працює на українському ринку з 2007 року. Наш безцінний досвід дозволить здійснити самі неймовірно сміливі задуми та ідеї, відтворити те, про що мріє будь-яка людина, представляючи свій ідеальний будинок.

Студія Izum Design виконає для Вас:

• дизайн проект - це повний перелік робочої документації, який включає в себе робочі креслення, необхідні будівельній бригаді для виконання робіт, та 3D зображення кожного приміщення. Наш дизайн проект гарантовано заощадить Вам до 30% вартості на ремонті, так як ми всі продумаємо і прорахуємо за Вас!
• авторський нагляд - чіткий контроль за реалізацією проекту, в результаті якого кінцевий результат не відрізняється від візуалізації дизайнерського проекту (збіг до 95%);
• ремонт - наша команда працює як єдиний механізм для досягнення кращих результатів - а від цього залежить і якість, і швидкість виконуваних робіт. Ми доведемо, що все можливо і все здійснимо виконавши весь перелік ремонтних робіт від «чорнових» до оздоблювальних;
• ремонт під ключ - це ідеальна страховка від втрати часу і фінансів для замовника. Ми зобов'язуємося почати довірений нам ремонт з проектування і закінчити передачею ключів від готових апартаментів з ідеальною обробкою, добре продуманою системою інженерних комунікацій, професійно підібраною меблями і освітленням.

Студія Izum Design дорожить своєю репутацією. Для компанії кожен замовник - це, насамперед, співавтор, мрії якого втілюються в життя. Команда професіоналів Izum Design постійно відстежує нові тенденції в дизайні, в т.ч. відвідуючи різні виставки як в Україні, так і в країнах Європи.

Серед партнерів Izum Design - салон німецьких меблів і побутової техніки «Концепт ТИ», салон меблів та освітлення «M. I. K Design », паркетний дім" Все на підлогу ", будинок паркету і мармуру" Listelli ", а також приватні підприємці - виробники корпусних меблів та іншого. Партнери Izum Design можуть стати і Вашими партнерами, за допомогою яких творчий колектив студії облаштує Вашу квартиру в відповідності з Вашим смаком і побажаннями.

м. Київ, вул. Григоренка, 23, оф.1
тел. (050) 431-36-14

Дизайн квартир http://lp.izum-design.com/lp-2_1.html
Ремонт квартир http://lp.izum-design.com/lp-5_1.html