ЖК «ДИНАСТІЯ» – ПОЧАТОК ВАШОЇ ІСТОРІЇ. ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ ПРОЕКТ

 

Коли мрієш про власне житло, подумки уявляєш, яким воно може бути. Хтось хоче жити у затишному родинному маєтку, когось приваблюють екстравагантні хмарочоси, інші звикли до сучасної інфраструктури і урбаністичного комфорту. Проте є дещо, що об'єднує більшість із нас – щасливе життя у достатку, збереження власних сімейних традицій та можливість передати набуте у спадок.

Такий філософський підхід обрала і Промислово-будівельна група «Ковальська» в реалізації нового житлового комплексу «Династія», що зводиться у Солом’янському районі, по вулиці Митрополита Василя Липківського, 37г. У проекті буде реалізовано концепцію сучасного комфортного життя, де передбачені усі побажання майбутніх мешканців. 

Житловий комплекс «Династія» – це унікальне поєднання міста, природи, архітектурного задуму та цікавих інженерних рішень. Із вікон будинку відкривається мальовничий вид на  зелений парк. Поруч із будинком – спортивний стадіон, магазини, банки, аптеки, салони краси, центри дитячого розвитку, гімназія та багато іншого – все те, що максимально робить життя зручним і наповненим. 

"Нерухомість – це інвестиції у майбутнє. І для житлового комплексу "Династія" ми обрали одне з найкращих місць у столиці – історичний масив Солом'янка. Практично центральна частина міста, близькість до розважальних і торговельних центрів, захоплюючі види з вікон на лісопаркову зону, широкий вибір квартир із вільним переплануванням і власна інфраструктура комплексу дає нам право говорити не просто про новий об'єкт, а про житло, достойне багатьох поколінь", – коментує Сергій Пилипенко, генеральний директор ПБГ «Ковальська».  

ЖК «Династія»  —  місце, де продовжуються традиції і  починаються нові історії.  

Першим покупцям пропонуємо скористатися приємними знижками та отримати можливість обрати найкращий варіант Вашої квартири!

Детальну консультацію ви можете отримати, завітавши до Центрального офісу продажу, що знаходиться за адресою: вул. Панаса Мирного, 4, тел.: (044) 591-77-99, (050) 591-77-99, (067) 691-77-99

 

Термін завершення будівництва комплексу – IV квартал 2017 року.

 

www.dynastija.com.ua