ДОВГООЧІКУВАНЕ ВІДКРИТТЯ ДЕМОНСТРАЦІЙНОГО ПОВЕРХУ У БУДИНКУ НА ВІРМЕНСЬКІЙ

 

Кожен погодиться із тим фактом, що перед купівлею квартири, хочеться побачити її на власні очі, пройтися кімнатами, оцінити панораму з вікон. 

Та не завжди це можливо через ряд причин, особливо, якщо це новобудова і об'єкт ще на етапі будівництва, а до заселення чекати й чекати. 

Але для своїх покупців ПБГ «Ковальська» завжди йде на зустріч і робить усе можливе, аби надати максимальний сервіс.  

Вже з 19 липня можна буде відвідати першу секцію житлового комплексу. Початок демонстрації квартир в другій секцій розпочнеться 26 липня.

Кожен бажаючий зможе побачити, як зводиться будинок, як виглядатиме його житло, оцінити найкращу якість матеріалів і робіт, та обрати планування, які імпонують найбільше.

ПБГ «Ковальська» запрошує усіх покупців і майбутніх власників квартир опинитися в атмосфері майбутнього життя: відвідати будівельний майданчик по вул. Вірменській, 6а та оглянути 6-й поверх будинку із усіма планувальними варіантами.

"Як свідчить практика, відвідування демонстраційного поверху набагато інформативніше, ніж перегляд схем планування та візуалізація дизайнерських рішень. На місці можна оцінити реальні розміри житла, відчути простір і навіть розпланувати інтер'єр", – коментує керівник відділу продажу об’єктів нерухомості ПБГ «Ковальська» Дмитро Плосконос.

Фахівці Групи «Ковальська» переконані, що такі екскурсії не лише спосіб максимально сформувати образ власного помешкання, а й ознайомитися із прибудинковою територією комплексу.

У ході екскурсії спеціалісти відділу продажу нададуть повну консультацію щодо житлового комплексу, дадуть відповіді на запитання і допоможуть у виборі цікавого Вам житла.

 

Оглядова екскурсія буде відбуватися через попередній запис та за наступним графіком:

– щовівторка з 12-00 до 13-00

– щосуботи з 10-00 до 11-00

  

Щоб здійснити попередній запис, потрібно звернутися за тел: (050) 428-98-99

 

* При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу та пройти інструктаж з техніки безпеки.