РОЗПОЧАТА ВИДАЧА СВІДОЦТВ ПРО ПРАВО ВЛАСНОСТІ В ЖК «ЗЕЛЕНИЙ ОСТРІВ-2»

 

ПБГ «Ковальська» повідомляє, що наразі отримано 40 свідоцтв про право власності у ЖК «Зелений острів-2» на машиномісця, 20 з яких вже по договору купівлі-продажу передано інвесторам. 

Крім того, з 22.07.2015 отримуємо перші свідоцтва на квартири. 

Нагадаємо, що Група «Ковальська» неодноразово зверталася із офіційним запитом до Управління державної реєстрації Головного територіального управління Міністерства юстиції у м. Києві з проханням прискорити проведення державної реєстрації речових прав на нерухомість у ЖК «Зелений острів-2» (останнє звернення було надіслано 22.05.2015 р.).

Проте, у відповіді, що надійшла від Управління державної реєстрації від 16.06.2015 р. було зазначено (копія додається), що через значну робочу завантаженість, фахівець Управління державної реєстрації невзмозі опрацювати подані заяви вчасно.

Не зважаючи на безпідставну затримку оформлення свідоцтв Державною реєстраційною службою України, Асоціації ПБГ «Ковальська» вдалося розпочати процес видачі документів на право власності. 

Крім того, фахівці Групи беруть активну участь в Громадській організації з питань реформувань, основним завданням якої є вдосконалення норм, що регулюють порядок надання публічних послуг населенню.

«Ми активно працюємо над тим, щоб права та інтереси громадян при наданні державою публічних послуг не були порушені. Очікуємо, що відтепер будемо отримувати свідоцтва про право власності на регулярній основі», – повідомив Дмитро Плосконос, керівник відділу продажу об’єктів нерухомості ПБГ «Ковальська».

Перелік документів, необхідних для підписання угоди купівлі-продажу та порядок інформування про розмір додаткових витрат інвесторів, пов’язаних із нотаріальнім оформленням угоди, узгодження дати і часу супроводжуватиметься представниками ТОВ «КУА «Інвест-Консалтинг».

Узгодження інформації щодо часу, місця та порядку укладення договору купівлі-продажу квартир буде здійснюватись індивідуально з кожним Інвестором. Про це наші працівники зобов’язані оперативно Вас повідомити. 

Оскільки підготовка укладення угод здійснюється заздалегідь, осіб, у котрих відбулися зміни у реквізитах договору, змінено сімейний стан або контактний номер телефону, просимо оперативно проінформувати представників ТОВ «КУА  «Інвест-Консалтинг» в робочі дні з 9:00 до 18:00 за телефоном +38 (044) 303-96-56. 

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44