ЖК «ПАРКОВА ВЕЖА» ВІД ПБГ «КОВАЛЬСЬКА»: БЕЗДОГАННО І НАДІЙНО

 

Рейтингове агентство IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України підтвердило офіційним сертифікатом «Відмінну надійність» будівництва житлового комплексу «Паркова вежа», що зводиться ПБГ «Ковальська».

Перший рівень надійності – це найвища оцінка за рейтинговою шкалою IBI-Rating для житлових комплексів. Це максимальний захист капіталовкладень для інвесторів та повне дотримання зобов’язань забудовника відповідно будівельному проекту.

Дослідження об’єкту на відповідність будівельним нормам відбувається за методологією, розробленою рейтинговим агентством та базується на аналізі трьох основних показників: репутація забудовника і генерального підрядника, фінансові показники компанії і переваги житлового комплексу.

У рейтинговому агентстві IBI-Rating, відзначили, що протягом усього часу будівельні роботи на території ЖК «Паркова вежа» ведуться згідно затвердженого графіку. Крім того, ціна квадратного метру в житловому комплексі є об’єктивною та відповідає ситуації на ринку. Важливим також є надання компанією гарантій для інвесторів щодо повернення коштів у разі виникнення непередбачуваних обставин. 

Це вже вдруге ЖК «Паркова вежа» проходить оцінку і отримує найвищі показники надійності, за що по праву може вважатися найкращим комплексом з відмінною якістю будівельних робіт і матеріалів. 

Довідка 

Будівництво «Паркової вежі» було розпочато у листопаді 2013 року, станом на кінець грудня 2014 року обсяг фінансування перевищив 70% від кошторисної вартості. 

ПАТ «ЗЗБК ім. С. Ковальської» є генеральним підрядником у будівництві комплексу, у той час як забудовником виступає ТОВ «Компанія Елонг», яке з 2003 року входить до Промислово-будівельної групи «Ковальська».

Введення об’єкта в експлуатацію заплановано на ІІІ квартал 2015 року.

За ходом будівництва можна слідкувати в режимі реального часу завдяки он-лайн трансляції.  

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44