«ЗЕЛЕНИЙ ОСТРІВ-2» - КРАЩИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС ПРЕМІЇ «IBUILD UKRAINE-2014»

 

17 грудня на пленумі Ради директорів Конфедерації будівельників України було оголошено переможців IV всеукраїнської Премії будівельного ринку «IBuild Ukraine-2014».
 
 
У цьому році, за рішенням учасників он-лайн голосування та експертної ради, ПБГ «Ковальська» була оголошена переможцем одразу у трьох номінаціях. 
 
У рамках порядку денного засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України Голова Ради – Олександр Сергійович Ротов оголосив компанії-переможці премії «IBuild Ukraine-2014».
 
За високі досягнення у виробництві якісної продукції та обслуговування Група «Ковальська» здобула звання «Кращий виробник будматеріалів». ЖК «Зелений острів-2» став переможцем номінації «Кращий житловий комплекс».
 
За сучасний підхід у будівництві і точне дотримання строків виконання робіт ПБГ «Ковальська» посіла друге місце у номінації «Надійний забудовник».
 
Наприкінці урочистої церемонії Голова Ради – Олександр Ротов привітав компанії з перемогою, а також побажав успіхів у досягненні нових цілей.
 
ПБГ «Ковальська» вітає партнерів будівельного ринку із одержанням почесних нагород та щиро дякує учасникам голосування за підтримку і виказану довіру.
 
 
 
Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
 
тел./факс: (044) 591-70-44