ПІДТРИМАЙ ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» У КОНКУРСІ IBUILD UKRAINE-2014

 

Конфедерація будівельників України разом із інформаційною агенцією «ЛІГАБізнесІнформ» проводять IVвсеукраїнську Премію IBuild Ukraine-2014 з метою визначення лідерів української будівельної галузі.

Нагадаємо, що у минулому році ПБГ «Ковальська» здобула визнання «Кращий виробник будматеріалів» і стала лауреатом у номінації «Генпідрядник року». За сучасний підхід у будівництві і зразкове дотримання термінів виконання робіт компанію було визнано «Надійним забудовником», а ЖК «Зелений острів», збудований Групою «Ковальська», увійшов до трійки кращих житлових комплексів 2013 року. Тоді як Олександр Пилипенко, президент ПБГ «Ковальська», став переможцем у категорії «Топ-менеджер будівельного ринку».

Цьогоріч серед 11 номінацій, які представлені у конкурсі IBuild Ukraine-2014, ПБГ «Ковальська» заявлена на участь у трьох номінаціях:

1.    Надійний забудовник –ПБГ «Ковальська»:

http://biz.liga.net/ibuild-ukraine-2014/reliable_builder/

2.    Кращий житловий комплекс – «Зелений острів-2»:

http://biz.liga.net/ibuild-ukraine-2014/best_housing_complex_of_the_year/

3.    Кращий виробник будівельних матеріалів – ПБГ «Ковальська»:

http://biz.liga.net/ibuild-ukraine-2014/best_producer_of_construction_materials/

 

 

Прозорість і перебіг конкурсу цього разу забезпечують відома юридична компанія «Василь Кісіль і Партнери» та адвокатське об'єднання «ЮСКУТУМ».

З правилами проведення IBuild Ukraine-2014 ви можете ознайомитись тут.Старт голосуванню було дано 15 жовтня 2014 року на порталі  www.biz.liga.net, яке триватиме до 18 листопада 2014 року.

Закликаємо кожного підтримати своїх номінантів, прийняти активну участь в онлайн-голосуванні і відстояти першість.

Обирайте найкращих та голосуйте – Ваш вибір визначить переможців!

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44