НОВИЙ МІШОК TM SILTEK – ВСЕ ГЕНІАЛЬНЕ ПРОСТО

Шановні друзі, партнери, покупці!

Представляємо вашій увазі продукцію ТМ Siltek у новому форматі.

Вже більше 6 років наші будівельні матеріали не поступаються в якості вітчизняним і зарубіжним аналогам. Ми вдячні всім, хто зупиняє свій вибір на нашій продукції, цінує її надійність і якість.

Ми вирішили, що прийшов час удосконалити не тільки матеріали, але і їх упаковку, згідно з сьогоднішнім трендом. Незабаром на будівельному ринку з'явиться зовсім новий мішок, покращеного дизайну, простий і зрозумілий споживачеві.

 

Для зручності і кращого сприйняття, ми оновили кольорову гаму категорій товарів. Це дозволяє заощадити ваш час і з легкістю знайти необхідний матеріал на полицях магазинів. Крім того, піктограми - ключові символи переваг матеріалів, що зображені на упаковці, допоможуть моментально донести вичерпну інформацію про продукт.

Можливість просипу вмісту мішка ми довели до мінімуму, завдяки індивідуально підібраним розмірам упаковки для кожної категорії товару. А для зручності роботи з матеріалом ми полегшили інструкцію. Тепер у ній зможе розібратися не тільки професіонал будівельної справи - вона стала максимально простою і зрозумілою.

На мішку з'явилося графічне зображення, яке підтверджує 100% якість від «Ковальської», що полягає в комплексному підході і увазі до найдрібніших деталей.

Кожен день ми працюємо над собою, щоб ви могли легко втілювати свої ідеї в життя. Матеріали ТМ "Siltek" залишаються такої ж високої якості.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44