ЗВОРОТНІЙ ВІДЛІК ДО ВВЕДЕННЯ БУДИНКІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ РОЗПОЧАТО. ЗАЛИШИЛОСЬ 150 ДНІВ!

 

Шановні інвестори!

Повідомляємо про те, що введення в експлуатацію ЖК «Зелений острів-2» відбудеться вже у вересні.

Керівництво ПБГ «Ковальська» від щирого серця вітає усіх власників квартир і висловлює свою вдячність тим, хто проявив зацікавленість та знайшов час для підписання договорів про надання послуг з утримання будинків, підтвердивши свої наміри заселитися в 2014 році!

Повідомляємо про наступне прийняте нами рішення.

Одразу після введення будинку в експлуатацію перед початком ремонтів, значна увага буде приділена тим, хто підписав необхідний пакет документів для заселення в 2014 році. А саме: першочерговий запуск опалення, усунення можливих зауважень та подання документів на отримання права власності. 

Всі інші інвестори зможуть приступити до оздоблення своїх квартир не раніше заключення договору купівлі-продажу нерухомості та відвідування ЖЕКу для оформлення необхідних документів. 

Вважаємо таке рішення чесним по відношенню до всіх інвесторів ЖК «Зелений острів-2».

«Ковальська» прискорила введення будинку в експлуатацію та  надає можливість усім інвесторам заселитися в 2014 році, підписавши необхідний пакет документів до 31 травня 2014 року.

Введення в експлуатацію, підключення до опалення вашої квартири та першочергове отримання ключів від власної оселі набагато раніше запланованого строку – реальність, яка залежить тільки від вашого бажання. Поспішайте, адже часу залишається все менше. 

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44