ОФІЦІЙНА ВІДПОВІДЬ КЕРІВНИЦТВА ПБГ «КОВАЛЬСЬКА» НА КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

 
Шановні інвестори!
 
Керівництво Промислово будівельної групи "Ковальська", отримавши Ваше колективне звернення, після його розгляду повідомляє про наступне:
 
Одним із факторів, які вплинули на підвищення сум виплати по розстрочці була зміна курсу долара США до української гривні згідно встановленого офіційного курсу НБУ.
 
При цьому вартість квартир визначенав гривнях та сплачується також у гривнях. Виходячи з діючої ситуації та враховуючи всі фактори, що впливають на розрахуноксумичергового платежу у разі розстрочки, враховується саме ринкова вартість за квадратний метр та цінність сплачуваних коштів в конкретний день платежу, що визначається Продавцем та умовами договору.
 
Група «Ковальська» створює всі умови купівлі омріяного житла – надає знижки, запроваджує програми лояльності та підтримує відкриті стосунки зі своїми покупцями. Наша компанія виконує усі свої зобов'язання перед інвесторами, будуючи за графіком. Більше того випереджає його, тим самим готуючи комплекс до здачі в експлуатацію раніше запланованого строку, що ще раз закріплює за нею статус надійного забудовника.    
 
ПБГ «Ковальська» розуміє Вашу занепокоєність, обумовлену зміною курсу долара США до української гривні та нажаль також залежить від ситуації, що склалася. У разі виникнення надзвичайних випадків ми готові лише індивідуально розглянути неможливість сплати кожного нашого інвестора. У випадку прийняття Вами рішення про дострокове розірвання договору, строк повернення грошових коштів, сплачених згідно договору, буде значно меншим, ніж це зазначено у договорі. При цьому  штрафні санкції будуть окремо розглянуті.
 
Дякуємо за розуміння. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та зовсім скоре заселення до ваших помешкань.
 
 
Прес-служба Асоціації "Промислово-будівельна група "Ковальська"
тел./факс: (044) 591-70-44