«КОВАЛЬСЬКА» ВИЗНАНА НАДІЙНИМ ЗАБУДОВНИКОМ 2013 РОКУ

 

У березні 2014 року під час Ради директорів Конфедерації будівельників України було оголошено переможців Третьої всеукраїнської премії будівельного ринку IBuild Ukraine-2013.

У зв’язку з поточними подіями в Україні оргкомітетом Премії було прийняте рішення відмовитись від традиційного урочистого привітання учасників цього року.

У рамках порядку денного Ради директорів президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе оголосив список переможців, яких присутні вітали оплесками.

Відтак, за рішенням учасників он-лайн голосування, а також експертної комісії, ПБГ «Ковальська» була оголошена переможцем одразу у двох номінаціях.

За високі досягнення у виробництві якісної продукції та обслуговування Група здобула звання «Кращий виробник будматеріалів», а також стала лауреатом у номінації «Генпідрядник року».

    

За сучасний підхід у будівництві і точне дотримання строків виконання робіт ПБГ «Ковальська» визнано «Надійним забудовником», а ЖК «Зелений острів» увійшов до трійки кращих житлових комплексів 2013 року.

Олександр Пилипенко, президент ПБГ «Ковальська», став переможцем у категорії «Топ-менеджер будівельного ринку».

ПБГ «Ковальська» вітає усіх партнерів будівельного ринку з перемогою та щиро вдячна учасникам голосування за підтримку та виказану довіру.

 

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44