СЕРТИФІКАТ НА ЗНИЖКУ ПРИ ПОВТОРНІЙ ПОКУПЦІ

 

Кожен власник квартири від «Ковальської» отримає подарунковий сертифікат на знижку на повторну покупку
 
Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» проводить програму подарункових Сертифікатів, за якою покупці та вже існуючі власники квартир зможуть отримати знижку на повторну покупку нерухомості в новобудовах.
 
Так, покупці та вже існуючі власники «Нерухомості від Ковальської» зможуть отримати знижку на повторну покупку квартир та нежитлових приміщень в будинках за адресами: ЖК на Левітана, 3, ЖК на вул. О.Пчілки, 5, ЖК на вул. Закревського, 93-А, ЖК на вул. Є.Чавдар, 1, ЖК на вул. Танкова, 1, ЖК на проспекті Бажана.
 
Сертифікат надає право на отримання знижки у розмірі, який залежить виключно від об’єкта, що буде купуватися за новою угодою про реалізацію нерухомості.
 
Зокрема, на повторну покупку із Сертифікатом 1-кімнатної квартири діє знижка – 10 тис. грн, 2-кімнатної – 20 тис. грн, 3-кімнатної – 30 тис. грн та 4-, 5- або 6-кімнатної – 40 тис. грн. 
 
При покупці нежитлових приміщень надаються наступні знижки за Сертифікатом: при покупці приміщення площею до 100 кв. м - 10 тис. грн., від 100 до 150 кв. м - 15 тис. грн., від 150 до 200 кв. м - 20 тис. грн., понад 200 кв. м - 30 тис. грн. Знижка на місця у паркінгу складає 5 тис. грн. у кожному із зазначених житлових комплексів.
 
На одну покупку дається знижка лише за одним Сертифікатом.
 
Для нових покупців Сертифікат надається протягом 1 місяця з дати здійснення першого платежу згідно з умовами укладеної угоди щодо реалізації об’єктів будівництва. На угоду, за якою Сертифікат було надано, знижка не розповсюджується.
 
Крім того, документ не є іменним і може бути пред’явлений третьою особою.
 
Термін дії Сертифікату складає 24 місяці від дати видачі. Документ втрачає силу у разі його непогашення у встановлений термін.
 
Детальну інформацію щодо Програми подарункових сертифікатів можна отримати у менеджерів Відділу продажу за адресами у Києві:
 
вул. П. Мирного, 4, тел.: (044) 591-77-99
 
вул. Сікорського, 1, ЖК «Зелений острів», 4-й під'їзд, 1-й пов., тел.: (044) 303-96-56.