Унікальні особливості

 

Казкові місця для відпочинку, які є справжньою родзинкою «Зеленого острова-2», будуть облаштовані навколо трьох столітніх дубів, що знаходяться на його території. Під кронами вікових дерев можна сісти на зручні кругові лавки і знайти захист від спеки або негоди, відчути неймовірну атмосферу поєднання міського комфорту та живої природи.

Ландшафтний дизайн та озеленення комплексу охоплює не тільки створення газонів, квіткових клумб, висадку дерев і кущів, а і унікальну зелену огорожу висотою у 2 метри для захисту від вуличного шуму та вітру.

Увага до майбутніх мешканців втілюється у створенні сучасної служби адміністраторів будинків, а також таких сервісів, як кімната для зберігання дитячих колясок, парковка для велосипедів на території комплексу та в паркінгу, мережа внутрішнього телефонного зв’язку, сучасні інтернет-комунікації, цифрове телебачення та багато інших.

Ретельний підхід до кожного елементу комплексу, втілення накопиченого досвіду та нових ідей і створюють атмосферу життя «комфорт-класу».