Парк "Нивки"

Комплекс «Зелений острів-2» розташований в екологічному куточку Києва, оточеному парками «Нивки», «Дубки» та «Сирецьким парком». Протягом всього року мешканців будуть радувати мальовничі краєвиди із вікон та неймовірно чисте повітря. А у розташованій поруч частині парку «Нивки» «Нерухомість від Ковальської» облаштувала сучасну зону для розваг та відпочинку, із новими мощеними доріжками та алеями, мережею освітлення, спортивним майданчиком, лавками. клумбами, газонами та зеленими насадженнями.

Сусідство «Зеленого острова-2» із парком відкриває можливість відпочивати на природі мало не щодня. Особливо якщо обрати доріжку через парк до станції метро «Берестейська» – 10 хвилин ранкової пішої прогулянки нададуть гарного настрою та підтримають тонус.

Насолодитися чистим повітрям, спілкуючись із друзями або проводячи час із родиною, мешканці комплексу зможуть в глибині парку: на затишних галявинах, на березі мережі штучних озер, на спортивних майданчиках. Але можна відвідувати і створену силами «Нерухомості від Ковальської» зону відпочинку поруч із комплексом. Дитячий та спортивний майданчики, ігрові комплекси та спортивні знаряддя, лавки та клумби, охоплені мережею доріжок із тротуарної плитки, – це справжній подарунок для кожного мешканця.

Парк «Нивки» є одним із найбільших у столиці, обіймаючи територію понад 63,5 га, умовно поділену на дві частини річкою Сирець та штучними озерами. Відповідно до настрою та погоди можна кататися або прогулюватися на кілометрах бігових та велосипедних доріжок, вийти на пікнік або на пляж, відвідати дитячу залізницю, містечко атракціонів або Зелений театр.

Розташування поруч із таким чудовим парком, є ідеальним для тих, хто цінує активний спосіб життя та піклується про власне здоров'я та здоров'я родини.