ІНФРАСТРУКТУРА КОМПЛЕКСУ

У житловому комплексі «Зелений острів-2» передбачений широкий спектр об’єктів внутрішньої інфраструктури та сервісних служб, який враховує усі потреби мешканців.

Комфорт та затишок. Комплекс обладнаний усім необхідним для проведення часу на свіжому повітрі: дитячий майданчик з ігровими комплексами для дітей різного віку, а також спортивний майданчик для тих, хто цінує здоровий спосіб життя і не може уявити себе без спорту. В свою чергу ігрова територія оточена зонами для відпочинку з клумбами, газонами і лавочками.

Власна експлуатаційна служба житлового комплексу "Зелений острів-2" забезпечуватиме сучасний рівень сервісу для мешканців та гостей, своєчасне обслуговування інженерних систем будинків та слідкуватиме за благоустроєм території комплексу.

Безпеку мешканців"Зеленого острова-2" за стандартами «комфорт-класу» забезпечують автоматичні шлагбауми і пост з охороною на в’їзді, система цілодобового відеоспостереження і контролю доступу пішоходів та автомобілів. Такий підхід дозволятиме почуватися в абсолютній безпеці і не хвилюватися з приводу дітей, які гратимуть на дитячому майданчику, до того ж доступ до мережі відеокамер можна здійснити безпосередньо із власної квартири.

Паркінг. Автовласники можуть скористатися послугами гостьової стоянки, або ж придбати машиномісце у дворівневому підземному паркінгу на 198 машиномісць.