ЖИТЛО КОМФОРТ-КЛАСУ

В 2013 р. «Нерухомість від Ковальської» розпочала зведення за новим стандартом другого житлового комплексу проекту «Зелений острів». Житло «комфорт-класу» в ЖК «Зелений острів-2» об’єднує якість, інновації та привабливу ціну квадратних метрів.

Ключовою відмінністю «комфорт-класу» є розташування за межами центру міста, тому «Зелений острів-2» знаходиться поруч із зеленою зоною парків «Нивки», «Дубки» та «Сирецький». Водночас лише 3 хвилини на авто відділяють вулицю Авіаконструктора Ігоря Сікорського від зручної транспортної розв’язки. А щоб дістатися до станції метро «Берестейська», майбутнім мешканцям знадобиться 10 хвилин пішої прогулянки парком «Нивки».

Відповідно до стандартів «комфорт-класу» в «Зеленому острові-2» буде створено закриту прибудинкову територію із охороною, відеоспостереженням і системою контролю доступу. В центрі комплексу розміститься дитячий майданчик із ігровими комплексами для дітей різного віку та спортивний майданчик. Ігрові зони оточені зонами для відпочинку із клумбами, газонами, лавками.

Найближчими сусідами новобудови є посольства США та Казахстану. Таке розташування та власна закрита територія гарантує безпеку і затишок мешканцям комплексу.

Внутрішнє та зовнішнє оздоблення комплексу передбачено із застосуванням будівельних матеріалів виробництва ПБГ «Ковальська» та інших провідних виробників. А унікальний імідж новобудови створюється завдяки індивідуальному архітектурному рішенню.

Запорукою успіху нового проекту на ринку є комфортні планування квартир, розробці яких приділено багато уваги фахівців «Нерухомості від Ковальської».

Поєднуючи комфорт та інновації, ЖК «Зелений острів-2» є оптимальним рішенням для тих, хто бажає придбати якісне житло за прийнятною ціною.